Hakkımızda

2004 yılında Istanbul da kurulmus olan firmamız 2009 yılına kadar matbaa sektörüne ondüle karton ve oluklu mukavva levha üreten firmamız 2009 yılında kurduğumuz Krafter Ambalaj Ltd.Sti ile önceki çalışmalarından tamamen farklı bir proses ile baskılı oluklu mukavva levha ve kutu üretimi konularındaki çalışmalarına başlamıştır. Bu tarihten itibaren bünyesindeki makine parkı ile de sektörde büyük farklılık yaratarak, özel makine parkı sayesinde hizmet verdiği firmalar lehine maliyet ve kalite avantajı sağlayarak kenidisine sektör üst sıralarında bir yer edinmiştir.

Makine parkında yer alan ekipmanlar ile imalat aşamasında daha ekonomik malzeme ve in line baskı sistemi ile maliyetleri aşağı çekmeyi başarmış ve ofset kalitesine çok yakın HD flekso baskı ile de kaliteden taviz vermeden tercih sebebi olmuştur.

Pre print baskı tekniği ile 6 renk e kadar yüksek hızdaki baskısı ile müşterilerine termin ve stok maliyetleri konusundada ciddi avantajlar sağlamış ve saglamaya devam etmektedir.

Parekende market zincirlerinde yoğun olarak tüketilen reyon kutuları üretimini kendisine hedef pazar secerek, müşterilerine daha ekonomik daha kaliteli ve daha hızlı hizmet etmeyi amaç edinmiş ve gunluk 100.000 metre / gun kapasite ile bu hedeflerini gerceklestirmis ve daha da yapilabilecek iyilestirmeler ile de ilave neler yapilabilirligi konusunda uretimine devam etmektedir.

Saglamış oldugu baski kalitesi ve fiyat avantajinin yaninda daha az malzeme kullanimi gerektiren alternatif malzemeler kullanimi ile de cevreci yaklasim misyonunu da devam ettirmektedir.

Yurt dışı pizza kutusu pazarına ( İngiltere, Fransa, Almanya vb ülkeler ) full colour olarak tabir edilen Resim baskılı olarak ciddi miktarda İhracat yapan ve Yurt dışında da tercih edilen firma haline gelmiştir.

Yurt dışı taleplerinin yüksek trajlı olmasından dolayı iç piyasaya daha iyi hizmet verebilmek amacı ile İstanbul Preprint Matbaacılık ve Ambalaj San.Ltd.Sti. adında yeni firma yatırımını yaparak faliyetine başlamıştır.

Bu yeni kurulan firma ile yurt ici pazardaki, sektorlerinde sizin gibi lider firmalara da hizmet vermeyi hedef edindigimizi ve sizlerin de yukaridaki saydigimiz fiyat – kalite – cevre ozelliklerine onem verdiginizi bilincinde olarak uygun gorecegeniz numuneleri hazirlayip sunmak ve akabinde degerli yorumlariniza istinaden sizi ziyaret etmekten memnuniyet duyariz. Söz konusu imalatın özeti

Klasik ofset kutu imalatında 7 istasyonda tamamlanan üretim süreci 4 istasyona düşmekte ve maliyet avantajının yanı sıra müşteriye toklama hizmeti de sunabilmektedir.

Özet olarak baskı bobin üzerine direk olarak yapılmakta ve bu baskılı bobinden oluklu mukavva levha üretilerek klasik yöntemin önüne geçilmiştir. Baskı kalitesinden de taviz verilmeyerek müşterinin talebi karşılanmaktadir. 

Saygılarımızla.